Логопедичні зонди з Донеччини планують продавати у Європі

Посилання на оригінал матеріалу

Підприємець із Часового Яру В’ячеслав Пиляєв налагодив виробництво обладнання, яке допомагає коригувати мовлення
Підприємець із Часового Яру В’ячеслав Пиляєв налагодив виробництво
обладнання, яке допомагає коригувати мовлення

Підприємець із Часового Яру В’ячеслав Пиляєв налагодив виробництво обладнання, яке допомагає коригувати мовлення.


Свою підприємницьку діяльність В’ячеслав Пиляєв почав у 2006 році. Отримавши диплом логопеда, в університеті побачив можливість виробляти та розробляти обладнання, яке може допомогти людям коригувати мовлення, зробити правильною вимову звуків, повідомляє «Бізнес-Схід».

Підприємець розвивав бізнес за власні гроші понад 12 років — налагодив виробництво логопедичних зондів, замовлення виконує як індивідуальні, так і стандартні. Це набори спеціальних інструментів з нержавіючої сталі, їх близько сімдесяти, які допомагають логопедам значно підвищити ефективність роботи з дітьми та дорослими, що мають якісь порушення мовлення.

«Зараз таких пацієнтів багато. Вважаю, що це пов’язано з багатьма факторами. Кількість людей, що потребують логопедичної допомоги має тенденцію до зростання. Нашими інструментами працюють не лише з мовленнєвим апаратом, фахівці роблять масажі на руках, комірковій зоні, інших зонах, що мають нервовий зв'язок з артикуляційним апаратом на рівні рефлексів. Тому масажні комплекси з використанням логопедичних зондів впливають на загальний стан нервової системи, артикуляторних м’язів, м’язів шиї, обличчя. Такі масажі значною мірою скорочують період реабілітації функції мовлення в постінсультний період у дорослих. Якщо звертатися до фахівців з високим рівнем кваліфікації, можна позбутися багатьох симптомів, та взагалі позбутися дефектів мовлення», - розповів В’ячеслав Пиляєв.

Обладнання підприємець експортує до Казахстану, Німеччини, Білорусі, Косово, Греції

У 2018 році взяв участь у програмі «Український донецький куркуль» та подав бізнес-проект на розширення своєї справи.

«Я хотів збільшити виробництво. Але для цього потрібно спеціальне автоматичне обладнання для формування виробів, уклали угоду з розробником та виготовителем, отримали. Зараз виконуємо налагоджувальні роботи. Ця автоматична лінія дозволить вийти мені на новий рівень розвитку, адже попит на таке обладнання є на ринку», - каже В’ячеслав.

Нещодавно у Бахмуті підприємець відкрив логопедичний центр. На індивідуальні консультації до логопеда приходять як діти, так і дорослі. 

В’ячеслав Пиляєв зазначає, що планує збільшити поставки логопедичних зондів до країн ЄС.

«Для збільшення продажів до Європи зараз займаюся сертифікацією своєї продукції по стандартам Європейського Союзу. Ціна нашого обладнання є конкурентною на європейському ринку. При цьому ми можемо гарантувати незмінно високу якість своєї продукції. Буду надалі збільшувати обсяги реалізації продукції через власні інтернет-магазини (до речі, вже розроблено та запущено англомовну версію інтернет-магазину), мережу медичної техніки. Також наразі виконуємо поставки до інклюзивно-ресурсних центрів, які починають працювати на Донеччині», - поділився планами підприємець.