У Торецьку місцева підприємниця заснувала сучасний реабілітаційний дитячий центр

Посилання на оригінал матеріалу

Сучасний реабілітаційний дитячий центр заснувала у Торецьку місцева підприємниця
Сучасний реабілітаційний дитячий центр заснувала у Торецьку місцева підприємниця

У Торецьку Донецької області місцева підприємниця Наталя Халаімова відкрила центр реабілітації і надання допомоги дітям.


Наталя Халаімова, місцева підприємниця, переможниця проекту підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, відкрила центр реабілітації і надання допомоги дітям ТОВ «Дентаквелле» на базі існуючого центру дозвілля та надання допомоги дорослим.

«На створення такого центру мешканці міста чекали багато років. Цей проект має гідну соціальну мету – реабілітацію та лікування дітей будь-якого віку», - розповідає жінка. 

Оформленням закладу займався спеціально запрошений дизайнер. У центрі дуже чисто, на стінах яскраві малюнки улюблених мультгероїв, клієнтів зустрічає привітний медперсонал. Тут зовсім немає черг, бо пацієнти приходять за попереднім записом. Лікарі-стоматологи працюють на сучасному обладнанні, для лікування використовують новітні матеріали. Персонал закладу діє за принципом: «Стався до людини так, як би ти хотів, щоб людина поставилася до тебе».

Наразі ТОВ «Дентаквелле» надає висококваліфіковані стоматологічні послуги дітям. Прийом у центрі маленьких пацієнтів здійснює спеціалізований дитячий лікар-стоматолог, який має особливий підхід до малечі. Знайти такого спеціаліста нелегко, особливо в невеличкому місті.

Наталя співпрацює зі службою зайнятості у напрямку підбору кваліфікованих працівників. Вона зазначає, що знаходиться постійно на зв’язку з фахівцями Торецького міського центру зайнятості, які інформують про послуги для підприємців, що планують розширяти власний бізнес. Зокрема, тут  надають практичну допомогу у складанні бізнес-плану, тримають у курсі актуальних грантових програм. Після перемоги у програмі підтримки малого бізнесу підприємниця за сприяння служби зайнятості оперативно працевлаштувала трьох осіб. Наразі Наталя готує пакет документів для отримання компенсації єдиного внеску за найманих працівників.

«На сьогодні у Торецьку немає якісної дитячої стоматологічної допомоги, хоча саме цей напрямок я вважаю перспективним. У нашому ж центрі дитина будь-якого віку може отримати своєчасну стоматологічну допомогу. Під час лікування маленькі пацієнти дивляться улюблені мультфільми, які відволікають їх від неприємних процедур», - ділиться власниця реабілітаційного закладу.

А вже у найближчий час тут планують відкрити басейн для лікування  дітей, що потребують реабілітації і оздоровлення. Зокрема, будуть надаватися послуги із загартовування дітей з народження, працюватиме спортивна секція з навчання плавання малечі будь-якого віку.

Але, і це не все. Наталя збирається надавати послуги масажу, який включатиме реабілітацію дітей, зміцнення новонароджених та лікувальний масаж. Також у центрі з’явиться дитячий тренажерний зал, де малюки займатимуться під наглядом відповідного фахівця.

 Про грантовий проект Донецької облдержадміністрації підприємниця  дізналась випадково. Вона спочатку не повірила, що просто склавши і успішно захистивши бізнес-план, можна отримати кошти на розвиток власного бізнесу. 

«По суті, я мало на що сподівалась с приводу гранту, адже грошову допомогу здебільшого отримували підприємці сільськогосподарського або виробничого сектору. Але бізнес-план все ж таки склала. Особливо над проектом не сиділа, бо у цьому бізнесі я як риба у воді», - зауважила Наталя.

Конкуренції підприємниця не боїться, адже пацієнти після прийому завжди виходять усміхненими і щасливими. Крім того, у центрі не женуться за кількістю прийомів, воліють працювати на якість. У найближчих планах бізнес-леді – розвиток і рух тільки вперед.