Як хобі може приносити прибуток – на прикладі історії успіху Нелі Корнієнко


Неля Корнієнко
– цілеспрямована бізнес-леді з смт Донське, Волноваського району. В дитинстві матуся навчила її в’язати, і вже тоді в неї з’явилась мрія – перетворити це хобі у справу життя. Тому у 2015 році, за направленням районного центру зайнятості, вона пройшла курси підвищення кваліфікації за напрямком «Фахівець з ефективності підприємництва». Після навчання жінка захистила свій бізнес-проект та отримала виплату допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. На отримані кошти вона придбала першу в’язальну машинку та пряжу.

У 2017 році Неля Корнієнко стала переможницею грантової програми для підприємців Донеччини «Український донецький куркуль», в рамках Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області, отримавши грант на обладнання в розмірі 180 000 грн.

На грантові кошти підприємниця придбала ще три різні за функціями в’язальні машини, що дало змогу створити два робочих місця. Неля вважає, що участь у грантових програмах необхідна для представників малого та середнього бізнесу, вона передбачає активну діяльність підприємця, адже кожен проект супроводжується новими можливостями.

На її думку, гарний роботодавець завжди повинен шукати нові шляхи розвитку для свого підприємництва, тому у своєму здобутку жінка має й подорожі за кордон, на яких вона мала змогу перейняти досвід колег. Подорож до Польщі з іншими «Куркулями», наприклад, дозволила перейняти досвід цієї країни, показала як працюють там люди, з якими проблемами стикаються та як їх вирішують.

Сьогодні Неля Корнієнко готує ексклюзивні речі за індивідуальними замовленнями та співпрацює з відомими українськими брендами – Анна Бродська-Новак та Ганна Піка. Підприємниця бере активну участь у всіх навчальних заходах, які проходять в регіоні, постійно шукає нові ідеї та вважає, що за виробництвом – майбутнє.


Оригінал матеріалу