Експертні програми – служби старших експертів

    http://
Старші експерти – це колишні топ-менеджери та майстри високого класу в різних сферах діяльності. Вони надають консалтингову підтримку керівникам та власникам підприємств по всьому світу, працюючи при цьому на громадських засадах. Відмінністю таких служб є співпраця з представниками малого та середнього бізнесу в багатьох галузях економіки.

Наприклад, можна знайти фахівців в сфері електроніки, машинобудування, хімічній промисловості, сільському господарства, охороні здоров’я, маркетингу, адміністративному сектору, а також пекарів, м’ясників, столярів. Усі вони мають чималий професійний та життєвий досвід. Знання іноземних мов, а також багаторічна робота за кордоном у більшості з них, допомагають експертам швидко адаптуватися до умов країни, в яку їх запрошують.

Ключовими напрямами роботи експертів є підвищення кваліфікації та професійна підготовка співробітників, підвищення якості продуктів та послуг, створення нових та збереження вже існуючих робочих місць. Експерти надають практичну допомогу щодо запровадження нових стандартів, розробки стратегій маркетингу і бізнес-планів, розв’язання організаційних питань.

Видатки українського підприємства на залучення «старшого експерта» складатимуться з оплати проживання, харчування, побутових послуги, витрат на місцевий транспорт, кишенькових (5 євро на добу), послуг перекладача (за потребою). Середня тривалість місії – від 2 до 4 тижнів.

Найбільш поширеними є Німецька служба старших експертів /SES/ & Нідерландськи старші сеньори /PUM/

Німецька служба старших експертів /SES/ http://lang.ses-bonn.de/ru/

Нідерландськи старші експерти /PUM/ https://www.pum.nl/ru