Данська Рада у справах біженців (DRC)

    Данська Рада у справах біженців (DRC)
    http://


Данська Рада у справах біженців (DRC) розробляє нову програму економічного розвитку Донецької та Луганської областей, спрямовану на підтримку вразливих верств населення шляхом посилення їх ролі в місцевій економіці з залученням в існуючи виробничо-збутові ланцюжки.

DRC шукає шляхи і можливості поліпшення умов життя місцевого уразливого населення, за рахунок збільшення їх доходів, що може бути реалізовано шляхом спів-інвестування в місцеву економіку у співпраці з партнерами бізнес-сектора.

Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства будь-якої форми власності, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства місцевих органів влади тощо. Партнерство буде здійснюватися за принципом співфінансування, як з боку DRC, так і бізнес-партнера.

Основні умови планованої програми:

  • Кінцевим результатом проекту має бути підвищення доходів місцевого населення на певній цільовій території в Донецькій і / або Луганській областях, в тому числі за рахунок їх прямого залучення в виробничо-збутові ланцюжки;
  • Ідея проекту повинна припускати розширення бізнес-діяльності партнера, а також залучення місцевого уразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб і осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проекту. При цьому створення нових офіційних робочих місць не є обов'язковою умовою програми;
  • Проект повинен бути прибутковим для бізнес-партнера;
  • Передбачувана сума грантової підтримки від 10000 до 100000 доларів США;
  • Інвестиції з боку бізнес-партнера у розмірі до 50% від загальної вартості проекту, у фінансовій або нефінансової формі.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 жовтня 2019 р.

Примітка: Звертаємо Вашу увагу на те, що на сьогоднішній день програма знаходиться в стадії розробки і подальшого подання донорським організаціям на розгляд. Умови програми є гнучкими і можуть змінюватися, в тому числі і в напрямках, запропонованих в отриманих заявках.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з DRC, будь ласка, перейдіть за посиланням.