Міжнародна агропромислова виставка «AgroExpo – 2019»

Виставка

    http://

❗️До уваги підприємств та організацій галузі АПК❗️
Повідомляємо, що у період з 25 по 28 вересня 2019 року у
м. Кропивницькому відбудеться Міжнародна агропромислова виставка «AgroExpo – 2019».
Виставка проводиться вже сьомий рік поспіль і є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, яка має 125000 кв. м відкритої та 22700 кв. м критої виставкової площі, де буде представлено широку номенклатуру сільськогосподарської техніки як вітчизняних, так і зарубіжних брендів, а також пройде польова демонстрація техніки та технологій для агропромислового комплексу України на полігоні площею 16 га.
Це платформа для проведення ділових форумів, спеціалізованих майданчиків для діалогу між представниками влади, великих машинобудівних компаній, топ-менеджерами іноземних і вітчизняних агрокорпорацій, а також експертами у сфері агропромислового комплексу міжнародного рівня.
У 2018 році участь у виставці взяли 592 профільні компанії, серед них такі відомі іноземні бренди, як John Deere, Massey Ferguson, Hosch, Deutsche Agrartechnik та ін., а також вітчизняні – Elvorti, Лозівські машини, Укрсільгоспмаш, Завод Кобзаренка, Велес-Агро, Бердянські жниварки та ін. Загалом виставку відвідало близько 35 тисяч чоловік.

Деталі заходу та умови участі за посиланням: ????https://www.ukragroexpo.com/