Соціальне підприємництво

    http://
Соціальне підприємництво це інноваційна діяльність, яка виникла та бурхливо розвивається у світі впродовж трьох останніх десятиліть. Своєю місією соціальне підприємство визначає розв’язання певних соціальних або екологічних проблем, що залишаються невирішеними ані урядовим, ані ринковими способами. Така діяльність стирає межі між державним, приватним та неприбутковим секторами і використовує підходи, що поєднують комерційні та неприбуткові бізнес-моделі.

На законодавчому рівні в Україні поняття “соціальне підприємство” на сьогодні, на жаль, не визначено. Однак, ідеї соціального підприємництва самостійно зароджуються «знизу» та рухаються і розвиваються, і наразі в межах країни ми маємо яскраві та вдалі приклади такого роду діяльності.

На сьогодні Урядом нашої держави взято за мету дослідження стану розвитку соціального підприємництва в Україні та підготовка пропозицій щодо розроблення проектів нормативно-правових актів щодо підтримки соціального підприємництва з урахуванням кращого міжнародного досвіду.