«Гуманітарна та соціально-економічна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення на сході України»

    http://


У березні 2020 року  Міжнародна організація з міграції (МОМ)  розпочала впровадження нового проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення на сході України»  (далі – Проєкт) за фінансової підтримки Уряду Японії. Один із компонентів Проєкту має на меті сприяння соціально-економічному розвитку громад, які постраждали від конфлікту та в яких проживають внутрішньо переміщені особи.
Зокрема, МОМ планує надати 50 грантів для молодих мешканців Донецької області віком від 18 до 35 років, які прагнуть розвивати свою кар’єру у сфері інформаційних технологій та потребують підтримки для досягнення цієї мети. Гранти будуть надаватися у формі оплати навчання на професійних курсах, пов’язаних з інформаційними технологіями (у розмірі до 700 доларів США), та у вигляді обладнання, необхідного для застосування отриманих навичок у сфері інформаційних технологій (у розмірі до 1000 доларів США).
Відбір учасників Проєкту буде відбуватися на підставі чітких та прозорих критеріїв, пов’язаних з соціальною уразливістю заявників, перспективністю їх кар’єрних планів та з урахуванням їх прагнення сприяти розвитку громад, де вони проживають. Детальна інформація щодо часових рамок Проєкту, процесу відбору та інша інформація міститься на сайті МОМ за посиланням  http://iom.org.ua/ua/node/3162.