Бізнес-виставка «Схід-Експо 2020»

    http://
Програма ООН із відновлення та розбудови миру разом із Міністерством цифрової трансформації запускають бізнес-виставку «Схід-Експо 2020», що розпочне роботу в онлайн-форматі вже 29 жовтня 2020 року на вебсайтах⤵⤵⤵
???? Схід-Експо 2020➡ https://east-expo.com.ua/
???? Дія.Бізнес➡ https://business.diia.gov.ua/
Підприємці з різних куточків сходу України презентуватимуть свою продукцію онлайн – від домашніх смаколиків ???? та текстилю ???????? до хімічної промисловості та ІТ-розробок ????.
В інтерактивному онлайн-форматі на вебсайтах «Схід-Експо» та «Дія.Бізнес» кожен охочий зможе ознайомитися з профілями близько 1⃣5⃣0⃣ підприємців із сходу України, які попри збройний конфлікт та пандемію COVID-19, продовжують займатися підприємництвом та розвиватися.
У кожному профілі буде міститись коротка інформація про компанію, фотоматеріали, коротке відео з презентацією підприємства та контакти для замовлення продукції.
У режимі відеозапису 29 жовтня також відбудеться онлайн-конференція з економічного відновлення та розвитку підприємництва на сході та півдні України за участі національних та міжнародних партнерів та експертів.
Цього року захід відбудеться за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Данії, Польщі, Японії та Посольства США в Україні, та у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Донецькою, Запорізькою та Луганською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.
***
«Схід-Експо» – це відкрита платформа для бізнес-нетворкінгу, пошуку ділових партнерів та нових клієнтів з інших регіонів, країн Європейського Союзу та світу. У 2017-2019 роках бізнес-виставка «Схід-Експо» вже проходила у Краматорську, Сєвєродонецьку, Києві та Львові. Загалом виставки відвідали понад 8000 гостей, а 250 компаній місцевих виробників презентували там свою продукцію. За підсумками торішніх заходів, 70% учасників завели корисні ділові знайомства та встановили нові ділові відносини з партнерами.
Оголошення на сайті ПРООН в Україні➡ bit.ly/3jsGVDy