Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва

    +38099-553- 65-70
    http://


Навчальна програма реалізується в рамках проектів Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС), Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), Посольства США в Україні, а також урядів Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. Виконавцем навчальної програми є ТзОВ «АйКю Холдинг» (#IQholding).
Які переваги дає навчальна програма?
   1. Кожен учасник отримає інформацію щодо стабілізації фінансового становища під час економічних криз: контроль, шляхи зниження та скорочення витрат, оптимізація оподаткування.
   2. Слухачі ознайомляться з інформацією щодо перспективних ніш для розвитку комерційної діяльності ММСБ, отримають навички документування власної бізнес-моделі та визначення ключових бізнес-процесів, розроблять та проаналізують стратегії власного бізнесу.
   3. Високопрофесійна команда сертифікованих тренерів-експертів у сфері економіки, маркетингу, фінансів, що поєднують у викладанні академічний потенціал із знаннями практики українського бізнесу.
Інофрмаційні матеріали у архиві за цим посиланням.