До уваги суб’єктів господарювання та громадських організацій підприємців!

    http://
Запрошуємо українських експортерів та імпортерів взяти участь 16 квітня 2021 року в Українсько-угорському бізнес-форумі та бізнес-зустрічах в рамках Hungarian-Ukrainian Online Business Day 2021. Участь у бізнес-форумі та бізнес-зустрічах з угорськими партнерами безкоштовна.
Фокусні індустрії заходу:
Харчова промисловість
Агропромисловість
Машинобудування
Металообробка
Інформаційно-комунікаційні технології
Легка промисловість
Реєстрація та додаткова інформація про захід за посиланням: https://hungarian-ukrainian-online-business-day.b2match.io/
Кінцевий термін реєстрації участі у заході – 15 квітня 2021 року. Формат заходу – онлайн, на платформі b2match. Інструкція для реєстрації на платформі b2match: http://surl.li/olks
Мова заходів – англійська (здійснення перекладу не передбачено).
Участь у даному заході надає ексклюзивну можливість представити потенціал українських компаній угорським партнерам та дізнатися більше про експортні та імпортні можливості угорського ринку.
Програма бізнес-форуму передбачає висвітлення перспективних та пріоритетних напрямів українсько-угорського економічного співробітництва та є нагодою долучитися до B2G діалогу.
Зареєстровані учасники зможуть призначати 1:1 партнерські відео-зустрічі чи безпосередньо контактувати з угорськими підприємцями, профіль яких їх зацікавив, з метою встановлення подальшої бізнес-комунікації у розрізі потенційної двосторонньої співпраці.
Організатори заходу: державна установа «Офіс з просування експорту України» у партнерстві з Угорським агентством сприяння експорту (Hungarian Export Promotion Agency) при Міністерстві зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини спільно з Радою експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, а також Посольством України в Угорщині за підтримки Enterprise Europe Network. Контактною особою з питань реєстрації на платформі b2match для участі у заходах є проєктна менеджерка державної установи «Офіс з просування експорту України» Наталя Бабаніна, nbabanina@epo.org.ua