Групова консультація для підприємців міста Селидове

    http://

28 березня 2021 року підприємці міста Селидове відвідали групову консультацію, де мали можливість отримати відповіді на запитання, які у них виникли після тренінгу «Фінансовий менеджмент. Бухоблік та оподаткування».
Консультація була організована ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок» у рамках реалізації проєкту «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької та Луганської областей».
Протягом консультації підприємці ставили питання, ділилися власним досвідом та надавали корисні поради один одному. 
На заході найчастіше лунали запитання, пов’язані з: 
  • пріоритетними напрямками розвитку бізнесу;
  • брендуванням продукції;
  • діджитал маркетингом, маркетинговими дослідженнями та рекламою;
  • пошуком додаткових ресурсів фінансування;
  • баченням та методикою оцінки бізнес-ідей;
  • бізнес-плануванням, структурою бізнес-плану, його складанням та необхідними розрахунками;
  • ефективним управлінням персоналом та ін.
Жодне з цих питань не оминуло уваги тренерок, Марини Артюхіної та Людмили Скорописової, які охоче ділилися власним досвідом та надавали корисні поради присутнім підприємцям.
В цілому, захід пройшов у динамічній та цікавій атмосфері; інтерактивний формат проведення допоміг учасникам краще засвоїти надану тренерками інформацію для подальшої реалізації набутих знань на практиці.
Ми впевнені, що надані поради будуть у нагоді для підприємців міста Селидове та з нетерпінням чекаємо зустрічей на індивідуальних консультаціях для подальшого поліпшення вже набутих знань та вмінь! Далі буде!
Проєкт «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької і Луганської областей» реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».