Індивідуальні консультації для підприємців міста Новогродівка

    http://

ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок» в рамках проєкту «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької та Луганської областей» 8 червня 2021 р. організувала та провела індивідуальні консультації серед підприємців міста Новогродівка.

Починаючи з десятої години ранку та протягом дня підприємці та всі бажаючі розпочати власну справу мали можливість поставити індивідуальні запитання та отримати професійні поради з приводу будь-якого запитання, пов’язаного з бізнесом МСП.

Серед найбільш розповсюджених запитань, що лунали цього разу на індивідуальних консультаціях були запитання про юридичні тонкощі створення та ведення бізнесу МСП, бізнес-планування, допомогу у фінансових розрахунках до бізнес-плану, розрахунку плану-маркетингу, термінів окупності проєкту та ін.

Окрім цього, підприємці ставили й запитання, що стосувалися конкретно їхнього бізнесу та потребували особливої професійної уваги з боку досвідчених тренерок Скорописової Людмили та Артюхіної Марини. Такі запитання були, як складними, так і простими у вирішенні, але явно потребували уваги з боку наших тренерок-консультантів.

Отже, підводячи підсумки, зазначимо, що індивідуальні консультації відбулися у повному обсязі; надані поради та консультації мали змістовний характер та створили всі передумови для подальшого прогресивного розвитку МСП у місті Новогродівка.

І наостанок, ще раз зазначимо, що зворотній зв'язок між тренерками та підприємцями нікуди не зникає, навіть після проведених тренінгів та консультацій! Ми завжди раді протягнути руку професійної допомоги кожному підприємцю, що відвідав наші заходи у рамках проєкту. 

Проєкт «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької та Луганської областей» реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».