Групова консультація серед підприємців міста Кремінна

    http://
11червня 2021 року ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок» в рамках проєкту «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької і Луганської областей» організувала та провела групову консультацію для підприємців, які раніше відвідали дводенний тренінг «Управління бізнесом, бізнес-планування».
Протягом консультації підприємці мали можливість отримати відповіді на запитання, пов’язані з управлінням бізнесом та бізнес-плануванням.
Цього разу під час консультації найчастіше ставилися запитання про структуру бізнес-плану, терміни окупності того чи іншого бізнес-проєкту, фінансовий план, його розрахунок та послідовність його реалізації на практиці.
Не оминули увагою присутні й запитання про маркетинг та типові помилки, які роблять підприємці під час написання бізнес-плану, методику аналізу ринку та написання організаційного плану тощо.
Окремої уваги з боку тренерок потребували запитання про ефективне управління бізнесом, а саме:
  • збільшення доходу;
  • вихід з оперативної діяльності;
  • масштабування бізнесу та збільшення його вартості тощо.
Отже, як бачимо, запитань на консультації було багато, як за кількістю, так і за складністю у вирішенні, але незважаючи на це, багаторічний досвід професійних тренерок Скорописової Людмили та Артюхіної Марини дозволив їх вирішити у повному обсязі і не залишив сумнівів у присутніх у наданих порадах та консультаціях.
Таким чином і цього разу групова консультація пройшла у продуктивній, плідній та діловій атмосфері. Всі присутні отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання. Вкотре сподіваємося, що отримані підприємцями поради стануть їм у нагоді, підвищать конкурентоспроможність та стануть поштовхом для розвитку бізнесу у місті Кремінна! Слідкуйте за нашими новинами! Далі буде!
Проєкт «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької і Луганської областей» реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».