Жителі Донецької та Луганської областей отримали навички працевлаштування, кар’єрного розвитку та започаткування власної справи

    http://
Ось і добігли кінця серії тренінгів та консультацій для власників мікро-бізнесу та підприємців-початківців, школярів та студентів, мешканців Донецької та Луганської областей. Ці заходи відбулися в рамках проєкту «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької та Луганської областей», які були організовані та проведені ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок».
Тренінги та консультації для власників мікро-бізнесу та підприємців-початківців було проведено у містах та селищах Донецької та Луганської областей, а саме у Селидове, Новогродівці, Мирнограді, Покровську, Кремінній та Сєвєродонецьку. У містах Селидове, Золотому, смт. Удачне та с. Гришине школярі та студенти брали участь у тренінгах «Успішне працевлаштування» та «Мій перший крок у бізнес».
У кожній локації проєкту власники мікробізнесу та підприємці-початківці відвідали серії  дводенних тренінгів, одноденних групових та онлайн-консультацій. Для студентів та ліцеїстів закладів професійно-технічної освіти було проведено одноденні тренінги та групові консультації. Учні випускних класів шкіл мали можливість відвідати одноденні профорієнтаційні тренінги.
Протягом тренінгів підприємці навчалися на практиці вдосконалювати бізнес-процеси, підвищувати рентабельність, покращувати фінансові показники власних справ. Шляхом перегляду бізнес-моделей та впровадження покращених стратегій фінансового планування, маркетингу та управління кадровими ресурсами підприємці змогли отримати ефективний інструментарій для покращення конкурентоспроможності власного бізнесу у регіоні.
Індивідуальний підхід у сукупності з багаторічним досвідом членів проєктної команди надали змогу підвищити рентабельність кожного окремого бізнесу, а після тренінгових групових та онлайн-консультацій посилити та зміцнити шляхи для вирішення складних підприємницьких завдань, що найчастіше турбують підприємців під час розвитку їхніх бізнесів.
Учні та студенти, які відвідували тренінги, мали змогу отримати знання про сучасні методи пошуку роботи, навчитися складати резюме та мотиваційні листи, презентувати себе роботодавцю тощо. Крім того, кожен з учасників отримав консультацію щодо власного подальшого кар’єрного розвитку. Молодь, що цікавилася започаткуванням власної справи, отримала базові знання з покрокового розвитку власної справи від бізнес-ідеї, бізнес-планування до її втілення у реальне життя.
Отже, підводячи підсумок реалізації проєкту, зазначимо, що тренінги та консультації відбулися у діловій та доброзичливій атмосфері. Кожен, хто їх відвідав, отримав щось корисне, нове та цікаве. Ми впевнені, що застосування отриманих знань на практиці не забариться та відбудеться у найближчі часи! Ми впевнені, що реалізований проєкт підвищив конкурентоспроможність бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької та Луганської областей, а значить заклав фундамент для подальшого сталого розвитку Донбасу!
Проєкт «Підвищення конкурентоспроможності бізнесу і можливостей працевлаштування вразливого населення Донецької та Луганської областей» реалізує ГО «Покровська Ліга ділових та професійних жінок» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».