Кібербезпека - захистимо бізнес, захистимо державу

    http://Торгово-промислова палата України, Комітет з електронних комунікацій, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України,
за підтримки Ради національної безпеки і оборони України, Департаменту кіберполіції національної поліції України,
Проводять Міжнародний форум
«Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу»,
Виставку «КІБЕРБЕЗПЕКА»
2 листопада 2021 року


Форум і виставка стали політичним і технологічним фундаментом Місяця кібербезпеки. Проведення Місяця кібербезпеки включено до основних заходів стратегії кібербезпеки України «Безпечний кіберпростір – запорука успішного розвитку країни»¸ яка затверджена Указом Президента України від 26 серпня 2021 року № 447/2021. Ці заходи проводяться четвертий рік поспіль з очікуванням в цьому році понад 1000 учасників і понад 50 експертів і експонентів і включають треки, присвячені політичним, технічним, організаційним і просвітницьким темам.
Форум – це фактично Національний майданчик, що збирає разом політиків, керівників підприємств, керівників юридичних служб і професіоналів у області кібербезпеки, щоб обговорити найостанніші тенденції та загрози в сфері кібербезпеки. Наскільки надійною є кібербезпека у державі? Чи захищені ми від кіберзагроз? Які уроки винесли після масштабних кібератак влада та бізнес? Кращі національні та міжнародні практики кіберзахисту, нова парадигма державно-приватного партнерства як основа реалізації положень «Стратегії кібербезпеки в Україні», ці та інші питання будуть розглянуті під час його роботи. Формат проведення заходу передбачає онлайн-трансляцію за участі дипломатичних місій та представництв торгових місій ТПП України за кордоном.
Демо-зона Форуму стане унікальним майданчиком для бізнес-промоцій та налагодження ділових контактів.


Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародного Форуму,
що відбудеться 2 листопада 2021 в місті Києві, вул. Велика Житомирська 33.
Початок роботи о 10:00
Форум проводиться з урахуванням коронавірусних вимог, тому
кількість місць обмежена, а участь в його роботі можлива в режимі онлайн.
РЕЄСТРАЦІЯ