EXPORT-UA

Просування

    EXPORT-UA
Центр експорту EXPORT-UA Донецької торгово-промислової палати- це команда експертів-практиків з багаторічним досвідом супроводу підприємств у питаннях зовнішньоекономічної діяльності та доступу на нові ринки.

Центр експорту EXPORT-UA Донецької торгово-промислової палати розпочав свою діяльність в 2012 році як брендовий проект Донецької ТПП, що відкрив Школу міжнародної торгівлі (International Trade Skills School) для експортерів, які потребують постійного вдосконалення знань і навичок.

У 2013 році була запущена пілотна ініціатива з комплексного супроводу підприємств. Маючи досвід роботи в міжнародних проектах GIZ (Німеччина), East Invest (EUROCHAMBRES, ЄС), використовуючи компетенції та досвід європейських партнерів, пілотна ініціатива отримала новий розвиток - Центр експорту EXPORT-UA, як окремий департамент Донецької ТПП.

Портал Центру експорту пройшов верифікацію на сайті Європейської комісії, ставши точкою входу європейського бізнесу на ринок України. Центр експорту - це постійний розвиток, пошук можливостей, вдосконалення навичок та компетенцій для розвитку національного експорту.