Консалтинговий центр Бек-офіс

Бізнес-консалтинг

    Консалтинговий центр "Бек-офіс"
    м. Краматорськ, вул. Героїв України, 31
    +380 6264 3 10 45, +380 50 031 29 33, +380 95 756 44 49
    http://
Консалтинговий центр "Бек-офіс" готовий запропонувати своїм Клієнтам комплексне бухгалтерське, юридичне та IT обслуговування ФОП та юридичних осіб у Північному Донбасі (Краматорськ, Слов`янськ, Дружківка, Костянтинівка, Красний Лиман). Наші фахівці мають вищу профільну освіту, досвід роботи з різноманітними компаніями, в т. ч. з представництвами іноземних компаній.

Ведення бухгалтерського обліку
Консалтинговий центр "Бек-Офіс" повністю бере на себе функції по веденню бухгалтерського обліку Вашого підприємства (ФОП або юридичної особи), підготовки та здачі звітності. Працюючи з нашою компанією Ви отримаєте раціональний і грамотний облік з можливістю законної оптимізації оподаткування підприємства. Додаткові послуги, такі як експертна оцінка, організація, реорганізація та ліквідація підприємств, а також архівне зберігання документації та її безпечне конфіденційне знищення стають просто необхідними, якщо Вам дійсно необхідна комплексність.

Юридичне обслуговування
Наш центр бере на себе комплексне юридичне обслуговування Вашого бізнесу – від складання договорів до супроводу в різних інстанціях при виникненні спірних питань. Стаючи клієнтом консалтингової компанії, ви отримуєте можливість не тільки вирішувати свої юридичні питання, але і своєчасно уникати їх, не доводячи справи до судових розглядів.

Ми гарантуємо конфіденційний характер взаємодії з нашими клієнтами і несемо відповідальність за результати своєї роботи відповідно з діючим законодавством України та умовами договору.

Звернувшись в нашу компанію, Вам не потрібно мати у штаті бухгалтера, юриста оскільки функції цих фахівців при одночасному зниженні витрат і збереження конфіденційності буде виконувати ціла команда професіоналів, а відповідальність за виконану роботу зафіксована в договорі з юридичною особою.

Тарифи абонентського обслуговування (ціна може змінюватись в залежності від наданих послуг).
Абонентське бухгалтерське обслуговування фізичних осіб-підприємців: 100- 1500 грн. (в залежності від наданих послуг).
Абонентське бухгалтерське обслуговування юридичних осіб: 300-6000 грн. (в залежності від наданих послуг).
Юридичне обслуговування: 100-1000 грн. (в залежності від наданих послуг).