Послуги (безоплатні) з пошуку партнерів та просування продукції на міжнародні ринки в рамках програми EEN

Просування продукції на міжнародні ринки

    Торгово-промислова палата України
    вулиця Велика Житомирська, 33, Київ, 01601
    044 584 28 14

Шановні власники бізнесу та підприємці!
Торгово-промислова палата України (ТПП України) інформує щодо нових можливостей для розвитку та зростання бізнесу, які відкриваються перед українським бізнесом в рамках програми EEN (European Enterprise Network). Послуги ТПП України в межах  EEN є безкоштовними.
Європейська Мережа Підприємств (Enterprise Europe Network) - проект Європейського Союзу, що реалізується в рамках Програми ЄС з підвищення конкурентоспроможності малих та середніх підприємств "COSME", що розрахована на період з 2014 до 2020 року із запланованим бюджетом в € 2,3 млрд. Насправді ж, EEN, незважаючи на назву, є глобальною мережею, що об'єднує близько 600 бізнес-асоціацій, торговельних палат та державних установ з 64 країн світу.
У 2011 році Україна приєдналась до Європейської Мережі Підприємництва EEN (Enterprise Europe Network) згідно Статті 21.5 Програми з конкурентоспроможності та інновацій шляхом створення консорціуму EEN-Україна, до якого увійшли представники бізнесу та державних установ, а також наукові організації, в т.ч. ТПП України.
Якщо Ваша компанія спрямована на міжнародну співпрацю, Ви можете скористатися можливостями консорціуму EEN-Ukraine, які включають в себе:

 пошук партнерів-інвесторів у країнах - учасницях EEN;
 пошук інноваційних технологій у країнах - учасницях EEN;
 пошук партнерів у країнах - учасницях EEN для створення спільних підприємств;
 пошуку партнерів у країнах - учасницях EEN для імпорту й експорту товарів.  

Для отримання консультацій та послуг з розміщення бізнес-пропозицій щодо пошуку партнера, просування Ваших інноваційних продуктів серед потенційних інвесторів, а також для пошуку партнерів для участі в міжнародних проектах, ви можете звернутися за телефонами 044 584 28 14, 044 586 40 67 та e-mail soo-ird@ucci.org.ua